Последние добавленные статьи

Обустройство любого складского помещения – это очень сложный процесс. Необходимо...
Наверняка многие замечали, что стоимость на профессиональные изделия и бытовые...
Ландшафтный дизайн – это комплекс самых разнообразных решений, направленных на то,...
Находясь в замкнутом пространстве, человек начинает чувствовать себя некомфортно, а...
Градуировка резервуаров – это очень популярная услуга на рынке хранения продуктов...

Металообробка ЧПУ

Різновиди верстатів з ЧПУ для металообробки

З розвитком технологій ручна праця змінився машинним. Поступово металообробні верстати модернізувалися, що в кінцевому підсумку призвело до появи автоматизованих механізмів. Верстати для металообробки ЧПУ дозволяють мінімізувати зусилля з боку оператора, виконати роботи точніше, прискорити технологічний процес.

 

 

Види обладнання з ЧПУ

Обладнання, яке працює після настройки числового програмного керування, розділяється по різним факторам на окремі групи:

 

 1. Варіанти подачі робочих елементів.
 2. Розташування шпинделів.
 3. Рух порталу по напрямних.

 

За компонуванні установки можна розділити на кілька основних груп:

 

 1. Токарні верстати.
 2. Вертикальні агрегати.
 3. Поздовжні конструкції.
 4. Фрезерні верстати.
 5. Консольні конструкції.
 6. Широкоуниверсальні - багатопрофільні машини.

 

До окремих груп можна віднести відрізні моделі, які можуть бути газовими, дуговими, плазмовими, лазерними, гідроабразивними. Під час роботи установки з ЧПУ, механізми пересуваються в автоматичному режимі. Рухи зчитуються датчиками, які можуть функціонувати за двома принципами:

 

 1. Замкнута система. Робочий процес контролюється кількома датчиками, механізми рухаються за рахунок спеціального приводу.
 2. Разомкнутая система. На обладнанні встановлюються крокові двигуни, які точно управляють рухами ключових елементів конструкції.

 

У будівельному магазині можна купити настільний фрезерний верстат з ЧПУ або замовити великогабаритне обладнання для підприємства. Якість обробки металу на верстатах з ЧПУ залежить від деяких нюансів системи управління. Щоб робочі елементи переміщалися швидко, конструкція повинна забезпечуватися контролерами цифрового типу. Якщо у моделі є пульт ПЕОМ, нею можна управляти дистанційно. Завдяки цьому не потрібно втручання з боку оператора під час робочого процесу. Агрегати з програмним управлінням працюють на операційній системі Windows NT. Вона дозволяє контролювати роботу устаткування в реальному часі через Інтернет. Ступінчасті мікропроцесори ефективно управляють інструментальної системой. Вони передають на керуючий комп'ютер інформацію про стан оснащення, можуть автоматично замінювати інвентар.

Просмотров: 374

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Выезжающий Адсенс