Последние добавленные статьи

Сколько бумаги мы выбрасываем каждый день? Газеты, рекламу, которую нам кидают...
Представленный стандарт DIN 125 частично соответствует российскому плоской шайбы...
Для многих людей авиаперелёты являются серьёзным стрессом, особенно если человек...
Не секрет, что во время перелета может быть самые разные форсмажоры, внеплановые...
Каждый вебмастер хочет, чтобы его ресурс посещали. Количество посетителей – это...

Металообробка ЧПУ

Різновиди верстатів з ЧПУ для металообробки

З розвитком технологій ручна праця змінився машинним. Поступово металообробні верстати модернізувалися, що в кінцевому підсумку призвело до появи автоматизованих механізмів. Верстати для металообробки ЧПУ дозволяють мінімізувати зусилля з боку оператора, виконати роботи точніше, прискорити технологічний процес.

 

 

Види обладнання з ЧПУ

Обладнання, яке працює після настройки числового програмного керування, розділяється по різним факторам на окремі групи:

 

 1. Варіанти подачі робочих елементів.
 2. Розташування шпинделів.
 3. Рух порталу по напрямних.

 

За компонуванні установки можна розділити на кілька основних груп:

 

 1. Токарні верстати.
 2. Вертикальні агрегати.
 3. Поздовжні конструкції.
 4. Фрезерні верстати.
 5. Консольні конструкції.
 6. Широкоуниверсальні - багатопрофільні машини.

 

До окремих груп можна віднести відрізні моделі, які можуть бути газовими, дуговими, плазмовими, лазерними, гідроабразивними. Під час роботи установки з ЧПУ, механізми пересуваються в автоматичному режимі. Рухи зчитуються датчиками, які можуть функціонувати за двома принципами:

 

 1. Замкнута система. Робочий процес контролюється кількома датчиками, механізми рухаються за рахунок спеціального приводу.
 2. Разомкнутая система. На обладнанні встановлюються крокові двигуни, які точно управляють рухами ключових елементів конструкції.

 

У будівельному магазині можна купити настільний фрезерний верстат з ЧПУ або замовити великогабаритне обладнання для підприємства. Якість обробки металу на верстатах з ЧПУ залежить від деяких нюансів системи управління. Щоб робочі елементи переміщалися швидко, конструкція повинна забезпечуватися контролерами цифрового типу. Якщо у моделі є пульт ПЕОМ, нею можна управляти дистанційно. Завдяки цьому не потрібно втручання з боку оператора під час робочого процесу. Агрегати з програмним управлінням працюють на операційній системі Windows NT. Вона дозволяє контролювати роботу устаткування в реальному часі через Інтернет. Ступінчасті мікропроцесори ефективно управляють інструментальної системой. Вони передають на керуючий комп'ютер інформацію про стан оснащення, можуть автоматично замінювати інвентар.

Просмотров: 244

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить