Последние добавленные статьи

Страхование недвижимости подразумевает страхование квартир, комнат, загородной...
В наше время пластиковыми окнами трудно кого удивить, а вот оконные конструкции...
Многим будущим водителям знаком страх перед автомобилем. Любая поездка видится им...
Ведомство считает необходимым создать условия для альтернативных ТЗК и...
Постройки. нет Государство уже давно «поставило нас на счетчик». Речь идет о...

Як вибрати якісну цеглу для будівництва?

 

Важко уявити собі більш популярний і універсальний будівельний матеріал, ніж цегла. З нього будують приватні і багатоповерхові будинки, паркани та господарські споруди, його використовують для організації фундаменту і зведення перегородок, їм облицьовують фасади будівель і викладають печі. Настільки широке застосування цегла придбав завдяки своїм винятковим експлуатаційним якостям і різноманітності. Останнє, до речі, може поставити в безвихідь, адже відразу сказати, який цегла вибрати для будівництва будинку, його облицювання, облаштування каміна або міжкімнатної перегородки, не так просто - перед покупкою знадобиться невелика теоретична подготовка. Якщо вас цікавить за низькою ціною цегла в Черкасах, то ви можете замовити його на сайті https://cherkassy.kub.in.ua/kladochnye-materialy/kirpich/.

 

ВИДИ ЦЕГЛИ ПО МАТЕРІАЛУ ВИГОТОВЛЕННЯ

 

Для виробництва цегли може бути використано різного роду сировину. Технологія виготовлення також може в значній мірі відрізнятися, що і пояснює відмінності у властивостях різних типів цегли. На даний момент можна виділити такі види цегли:

 

  • керамічний;
  • газобетон,
  • гіперпрессованний;
  • клінкерна;
  • шамотна.

 

Перші два ділять ще на рядовий і облицювальний в залежності від зовнішнього вигляду, а також на повнотіла і пустотіла в залежності від структури. Відрізняється цегла також за розміром, кольором, міцності, морозостійкості і іншим параметрам.

 

КЕРАМІЧНИЙ ЦЕГЛА: ПЛЮСИ, МІНУСИ, ВИРОБНИЦТВО

 

Керамічна цегла виробляють шляхом випалу глини в печах при температурі близько 1000 0С. Так як часто використовується глина червоного кольору, цегла отримує характерний відтінок, тому друга його назва - червона цегла. Можуть застосовуватися сорти глини з іншим відтінком або ж просто додаватися пігменти, і тоді колір продукту буде зовсім іншим.
 
В якості сировини беруть високоякісну глину з мінімальною домішкою сульфатів і мергелю. Після формування виріб відправляють на випал в піч:

 

  • правильно обпалена цегла матиме червоно-коричневий відтінок і дзвеніти при ударі. Недопалена матеріал має гірчичну окрасу і глухий звук при ударі, він боїться вологи, не зберігає тепло. Перепалений цегла має темну серцевину і оплавлені краю, його не застосовують під будівництво стін.
  • При виробництві керамічної цегли використовується один з наступних методів формування:
  • пластичне. Вихідна глиняна маса має вологість 15-21%, цегла виробляється методом видавлювання. Саман роблять на вакуумних установках. Цегла пластичного формування більш стійкий до морозу і відмінно підходить для будівництва будинку;
  • напівсухе і сухе. Глина має меншу вологість (7-12% в залежності від особливостей виробництва), вона подрібнюється в порошок, з якого в пресах без сушіння або при скороченій сушінні формується цегла-сирець, який потім надходить на випал. Головна перевага - точність геометрії.
Просмотров: 91

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить