Последние добавленные статьи

Для упрощения процесса реализации и монтажа дренажной системы в уличных условиях, в...
Среди кровельных материалов очень часто появляются потенциально новые решения,...
Спецтехника – это оборудование, без которого невозможно ни построить дом, ни...
Необходимость фиксировать происходящее может возникнуть в любой ситуации. Принято...
Трудно и перечислить то, как много строительных материалов присутствует на рынке....

Як вибрати якісну цеглу для будівництва?

 

Важко уявити собі більш популярний і універсальний будівельний матеріал, ніж цегла. З нього будують приватні і багатоповерхові будинки, паркани та господарські споруди, його використовують для організації фундаменту і зведення перегородок, їм облицьовують фасади будівель і викладають печі. Настільки широке застосування цегла придбав завдяки своїм винятковим експлуатаційним якостям і різноманітності. Останнє, до речі, може поставити в безвихідь, адже відразу сказати, який цегла вибрати для будівництва будинку, його облицювання, облаштування каміна або міжкімнатної перегородки, не так просто - перед покупкою знадобиться невелика теоретична подготовка. Якщо вас цікавить за низькою ціною цегла в Черкасах, то ви можете замовити його на сайті https://cherkassy.kub.in.ua/kladochnye-materialy/kirpich/.

 

ВИДИ ЦЕГЛИ ПО МАТЕРІАЛУ ВИГОТОВЛЕННЯ

 

Для виробництва цегли може бути використано різного роду сировину. Технологія виготовлення також може в значній мірі відрізнятися, що і пояснює відмінності у властивостях різних типів цегли. На даний момент можна виділити такі види цегли:

 

  • керамічний;
  • газобетон,
  • гіперпрессованний;
  • клінкерна;
  • шамотна.

 

Перші два ділять ще на рядовий і облицювальний в залежності від зовнішнього вигляду, а також на повнотіла і пустотіла в залежності від структури. Відрізняється цегла також за розміром, кольором, міцності, морозостійкості і іншим параметрам.

 

КЕРАМІЧНИЙ ЦЕГЛА: ПЛЮСИ, МІНУСИ, ВИРОБНИЦТВО

 

Керамічна цегла виробляють шляхом випалу глини в печах при температурі близько 1000 0С. Так як часто використовується глина червоного кольору, цегла отримує характерний відтінок, тому друга його назва - червона цегла. Можуть застосовуватися сорти глини з іншим відтінком або ж просто додаватися пігменти, і тоді колір продукту буде зовсім іншим.
 
В якості сировини беруть високоякісну глину з мінімальною домішкою сульфатів і мергелю. Після формування виріб відправляють на випал в піч:

 

  • правильно обпалена цегла матиме червоно-коричневий відтінок і дзвеніти при ударі. Недопалена матеріал має гірчичну окрасу і глухий звук при ударі, він боїться вологи, не зберігає тепло. Перепалений цегла має темну серцевину і оплавлені краю, його не застосовують під будівництво стін.
  • При виробництві керамічної цегли використовується один з наступних методів формування:
  • пластичне. Вихідна глиняна маса має вологість 15-21%, цегла виробляється методом видавлювання. Саман роблять на вакуумних установках. Цегла пластичного формування більш стійкий до морозу і відмінно підходить для будівництва будинку;
  • напівсухе і сухе. Глина має меншу вологість (7-12% в залежності від особливостей виробництва), вона подрібнюється в порошок, з якого в пресах без сушіння або при скороченій сушінні формується цегла-сирець, який потім надходить на випал. Головна перевага - точність геометрії.
Просмотров: 193

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Выезжающий Адсенс