Последние добавленные статьи

Шлифовальные инструменты абрамат считаются одними из наиболее важных и универсальных...
Подходит время для того, чтобы получить сертификацию для вашей компании или...
В мире дизайна интерьера существует множество материалов и техник, которые помогают...
    В современном мире, где угрозы насилия и терроризма становятся все более...
  Газовая хроматография в лаборатории является важным методом анализа в...

Сонячні електростанції від Green Tech Trade

Інтерес до альтернативних енергетичних систем зростає від року в рік. Можливість безкоштовного отримання електрики з природних джерел - сучасний вид енергоспоживання. Поряд з вітряними електростанціями широко використовуються сонячні електростанції для будинку. Відмінною особливістю даних пристроїв є фотоелементи, що вловлюють енергію сонячних променів. Замовляти сонячні електростанції рекомендуємо на сайті greentechtrade.com.уа.

 

 

Схема підключення

 

Крім них в конструкцію можуть входити додаткові компоненти: сонячні колектори, резервні генератори, контролери заряду і інші складові. Це основні модулі, що становлять основу геліостанції.

 

  • Модулі, що вловлюють енергію сонячних променів;
  • Акумулятори для накопичення енергії;
  • Інвертера, що перетворюють струм в змінний;
  • Сонячні модулі є основним компонентом геліосистеми, вони вловлюють променеві імпульси і перетворять їх в електроенергію. Вибір певного модуля залежить від вироблюваної їм потужності.

 

Інвертера дають виробленому току змінну частоту, необхідну для споживання побутовими приладами. Акумулятори енергії, що виконують функцію накопичувальної системи, створюють умови незалежності електроживлення при будь-яких погодних умовах.

 

На що звернути увагу при підборі потрібної електростанції?

 

  1. Ви повинні знати показник максимальної споживаної енергії побутовими приладами одномоментно з урахуванням надбавки на пускову потужність. Відповідно до цього підбирається тип фотоелементів електростанції.
  2. Ви повинні розрахувати максимальну добову навантаження споживання енергії (в Вт / год).
  3. При виборі готових сонячних електростанцій потрібно враховувати час використання агрегату: цілий рік або сезонно.
  4. Також ви повинні заздалегідь поцікавитися у місцевої метеослужби про середньорічну і середньомісячну гелио активності.
  5. Вибір фотоелементів залежить від показників сумарної споживаної енергії.


При виборі акумуляторів після розрахунку сонячної електростанції для будинку зверніть увагу на низький показник рівня саморозряду: модуль повинен зберігати енергію мінімум чотири дні. Найбільш придатними є акумулятори GEL. Їх особливість - невибагливість в складних умовах експлуатації. Вони менше схильні до впливу несприятливих моментів, ніж акумулятори AGM.


Вибір інвертора залежить від кількості приладів з високою пусковий потужністю. Якщо таких приладів багато, то слід підібрати синусоїдного інвертор, причому, потужність інвертора повинна перекривати пускову потужність приладів. Припустимо, одномоментно споживана потужність - 600 Вт при максимальній пусковий в 2 000 Вт, отже, ви підбираєте інвертор з показником постійної величини 650 Вт і пусковий - понад 2 000 Вт.
Для правильного вибору контролера необхідно розділити потужність фотоелементів (батарей) на напругу акумуляторів. У цьому випадку ми отримаємо максимальний показник зарядного робочого струму, який повинен витримувати контролер.

Просмотров: 607

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить