Последние добавленные статьи

Высокотехнологичный морозильный агрегат, который используется в очень жестких...
Крепеж - это большая группа инструментов, включающая винты, гайки и болты, которые...
Паровой котел - очень простое в применении и распространенное оборудование для...
Пропан - наиболее распространенный вид топлива, который используется в разных...
                 Газ - универсальный источник энергии, который используется во...

Ремонт даху. Як вибрати металочерепицю для покрівлі?

 

Кожен домовласник, плануючи облаштування даху, намагається знайти покрівельний матеріал, який буде служити довгі роки без необхідності проведення додаткових ремонтних робіт. Тому, якщо для цієї мети обрана металева черепиця, необхідно знати певні нюанси, на які слід звернути особливу увагу при її придбанні. Підібрати по хорошей цене металочерепицю у Львові ви можете на сайті https://lviv.kub.in.ua/pokrivelni-materialy/metalocherepycya/.

На перший погляд, різні зразки цього покриття виглядають досить схоже, а виробники завжди обіцяють його бездоганну якість. На практиці ж деякі матеріали поводяться непередбачувано. Одні з них вже через рік вигорають, покриваються тріщинами, і зовнішній захисний шар сповзає, оголюючи метал. У інших - листи прогинаються або на них проступають іржаві плями. І тільки дійсно якісні зразки здатні служити десятки років, не втрачаючи своїх початкових якостей і зовнішнього вигляду.

 

Тому про те, як вибрати металочерепицю для покрівлі правильно, і як визначити її якість, і піде мова далі.

 

Критерії вибору металочерепиці

 

Для початку потрібно визначити критерії, на які необхідно звернути увагу перед придбанням покрівельного матеріалу. До основних можна віднести товщину листа, якість самого металу, наявність оцінковочного шару і стійкість захисного покриття, форма, текстуру і колір металочерепиці, гарантований термін її служби, технологію виготовлення покриття, а також репутацію виробника.

 

Товщина листа металочерепиці

 

Товщина металевих листів, які застосовуються для виготовлення металочерепиці, може варіюватися від 0,4 до 0,7 мм, а іноді навіть доходить і до 0,9 мм, і чим тонше лист, тим дешевше ціна цього покрівельного матеріалу. Однак, не варто занадто на цьому економити, купуючи металочерепицю, виготовлену з тонкого сталевого листа. Вона не прослужить тривалого терміну, так як вм'ятини на ній будуть залишатися навіть від невеликої впала гілки. Ну а якщо піде великий град, то «економний» власник будинку ризикує зовсім залишитися без даху. Крім цього, працювати з тонкими покрівельними листами досить важко, так як їх можна легко пошкодити при монтажі покриття.

 

Досить часто в будівельних магазинах, а тим більше - на ринку, можна зустріти упаковки металочерепиці, на яких вказані неправильні покриття. Наприклад, при встановленій товщині в 0,5 мм насправді листи мають товщину всього в 0,4 або 0, 45 мм. Тому за уточненнями цього критерію слід обов'язково звернутися до продавця товару, а ще краще - відправлятися в магазин зі своїм мікрометрів.

 

Оптимальним варіантом для монтажу і експлуатації в нормальних умовах буде металочерепиця, виготовлена ​​з листа товщиною від 0,5 до 0,7 мм. Настеливши такий матеріал з дотриманням технології, можна не турбуватися про ремонт покрівлі як мінімум протягом 12 ÷ 15 років.

Просмотров: 415

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить