Последние добавленные статьи

Зимний период может быть особенно тяжелым для домашних животных, особенно если речь...
Шлифовальные инструменты абрамат считаются одними из наиболее важных и универсальных...
Подходит время для того, чтобы получить сертификацию для вашей компании или...
В мире дизайна интерьера существует множество материалов и техник, которые помогают...
    В современном мире, где угрозы насилия и терроризма становятся все более...

Як стати успішним бізнесменом? Популярний і успішний В'ячеслав Кредісов

Мобільна підтримка для регіонального бізнесу

Вирішити всі ці проблеми бізнесмену В’ячеслава Кредісова безумовно, простіше, якщо він розмістив своє підприємство в одному з бізнес-інкубаторів, що діють в країні. Сьогодні їх дев'ять. Тут і оренда дешевше, і безкоштовну консультацію з правових та економічних питань можна отримати, і семінари навчальні регулярно проводяться. А головне - дирекція таких структур зазвичай бере на себе роль посередника між «живуть» в інкубаторі підприємствами і держорганами, доносячи до останніх всі проблеми і претензії бізнесменів.

Однак відкриття стаціонарного бізнес-інкубатора обходиться недешево. І створювати подібну структуру десь в глибинці, де може і не набратися потрібну кількість бажаючих розміститися в інкубаторі, недоцільно. В результаті ініціативні громадяни, які бажають відкрити власну справу далеко від великих міст, нерідко відмовлялися від цієї думки, не знаходячи підтримки у місцевої влади. Незабаром у таких ентузіастів може з'явитися новий шанс реалізувати задумане.
«МАП ЗАТ» ініціювало проект створення мобільних бізнес-інкубаторів. Суть ідеї в тому, щоб створити такий суб'єкт інфраструктури підтримки підприємництва, який нескладно перемістити з одного населеного пункту в інший, якщо в першому його послуги виявилися незатребуваними. Для цього планується закупити для початку 10 блочно-модульних будівель, які легко зібрати-розібрати. Усередині вони будуть розділені на чотири блоки: кімната для переговорів, кухня і туалет, сектор, в якому будуть знаходитися шафи для документації та робочі місця секретаря і бухгалтера, і вільний простір, розбите на міні-бокси, де зможуть розміститися 10-12 малих підприємств . Для останніх буде встановлена ​​мінімальна орендна плата - в межах 100 євро, яка буде включати і користування послугами «загальних» секретаря і бухгалтера, послугами зв'язку і т.п.
Сергій Найдовіч не виключає, що розміщення таких мобільних бізнес-інкубаторів в регіонах відбуватиметься за результатами конкурсу між виконавчими органами влади.

 

- В ідеалі було б розміщувати наші інкубатори прямо у дворах виконкомів або в безпосередній близькості від них, - жартує Сергій Михайлович. - Тоді всі питання можна було б вирішувати теж мобільно.
Для реалізації цього проекту, зрозуміло, знадобиться зовнішнє фінансування. Ще не вирішено, чи буде це державна підтримка або підтримка ПРООН. Початок «обкатки» ідеї намічено на найближчий час. Перший такий об'єкт «МАП ЗАТ" розмістить на своїй території. А після того як технологія буде відпрацьована і визначено джерело фінансування, мобільні бізнес-інкубатори рушать в регіони.

Просмотров: 963

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить