Последние добавленные статьи

Идя в ногу со временем, используя новые технологии, нельзя промолчать о большом...
Основное направление нашей компании – создание проектов с последующим воплощением их...
Кондиционер – неотъемлемая часть комфортного жизнеобеспечения жителя города. Почти...
«СК Компрессор» – официальный дилер в России, занимающийся поставками винтовых...
Провода и кабели - это разные вещи. Их часто путают друг с другом. Многие люди...

Як підібрати профіль для установки гіпсокартону?

 

Для монтажу гіпсокартону необхідно додатково використовувати профілі для створення каркаса, а також кріплення. Як підібрати профиль уд і кріплення правильно, розповімо в статті.

Гіпсокартон користується високим попитом через свою легкості, міцності, бюджетної вартості. З гіпсокартону виконують додаткову звукоізоляцію стін, стель, а також для виготовлення міжкімнатних арок, додаткових перегородок, для вирівнювання поверхні стін і так далі.

 

Гіпсокартон можна монтувати і без каркаса?

 

В цьому випадку гіпсокартон прикріплюють безпосередньо до стіни, за допомогою спеціального клею. Використання бескаркасного монтажу гіпсокартону можливо в разі якщо:

 

Стельовий профіль призначений для монтажу підвісної стелі з гіпсокартону. До стелі, профіль монтується за допомогою анкерного підвісу (затиску), або на прямому підвісі.

Стієчний профіль має посилення у вигляді додаткового ребра жорсткості. Це необхідно для того, щоб стієчний профіль мав підвищену стійкість до навантаження на стиск. Використовується для облицювання стін, створення перегородок і так далі. Профіль встановлюється вертикально і кріпиться до направляючої для складання каркаса

Направляюча для складання каркаса має призначення, що виходить з назви. Застосовується в якості направляючої для інших елементів. Використовується при будівництві каркасів перегородок і облицювання стін.

 

  1. Стельові напрямні мають призначення, таке ж, як і напрямні для складання каркаса. Прикріплюються до стелі, до них далі прикріплюються інші елементи.
  2. Кутові профілі використовуються кріпляться на стику стін. призначені для створення рівної, точній геометрії каркаса. Кутовий профіль перфорований використовується, коли необхідно забезпечення додаткового зчеплення з оздоблювальними матеріалами.
  3. Арочні профілі застосовуються для виготовлення гнутих конструкцій. Для виготовлення складних багаторівневих стель, створення арок в дверних, віконних отворах і так далі. Арочний профіль буває увігнутою і випуклої форми і застосовується в залежності від завдання виконання конструкції.

 

Щоб з'єднати профіль під прямим кутом, елементи якого розташовані на одному рівні, необхідно використовувати CD Однорівневий з'єднувач. Будівельники звуть цей кріплення "крабом". Використовувати саморізи не обов'язково, досить просто защипнути профіль. Якщо навантаження на каркас буде перевищувати 20 кг на м2, тоді саморізи все-таки знадобляться.

Для монтажу гіпсокартонних стель використовують CD Прямий підвіс. Він прикріплюється до стелі. Перед установкою профілю, підвіс необхідно зігнути у вигляді літери "П", встановити профіль і закріпити саморізами. Прямий підвіс витримує навантаження до 40 кг на м2

 

Анкерний підвіс обладнаний додатковою тягою. Анкерний підвіс служить для з'єднання профілю поверхні стелі.
Його використовують у разі, коли довжини прямого підвісу мало. Сам підвіс встановлюють в профіль і тягу протягують через отвори в пружині.

Просмотров: 43

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить